Specyfikacja i wymiary

Naszym głównym celem jest dostarczenie zbiorników betonowych na ścieki lub deszczówkę o odpowiednio wysokiej jakości. Nasze produkty spełniają wszelkie wymagane normy, posiadają odpowiednie gwarancję, atesty oraz pozwolenia. Wykonane są z najwyższej jakości betonu, co gwarantuję szczelność oraz trwałość co sprawi, że posłużą przez kilka dobrych lat.

W cenie zestawu zbiornika betonowego zapewniamy:

  • zbiornik betonowy o pojemności od 4 do 12 m3, jedno- lub dwukomorowy
  • pokrywę betonową zbiornika z otworem na kominek oraz pokrywę na kominek
  • betonowy komin rewizyjny
  • transport oraz montaż szamba w przygotowanym wcześniej przez klienta wykopie
  • fakturę VAT oraz gwarancję

Na zakupione u nas szamba betonowe poza gwarancją wysokiej jakości zapewniamy transport na terenie całego kraju wraz z montażem. Posiadamy własne samochody ciężarowe z systemem HDS, które sprawnie przetransportują zakupione szamba oraz dotrą do każdego klienta. Jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne i konkurencyjne ceny na rynku dzięki transportowi łączonemu. Montaż elementów na działce klienta odbywa się nie przy pomocy pianek, ale przy użyciu specjalnego kleju mrozo- i wodoodpornego oraz z uwzględnieniem zachowania wymaganych w przepisach odległości stawianego szamba od dróg, studni i tym podobnych miejsc. Zbiorniki znajdujące się w naszej ofercie są nie tylko bardzo wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne, ale dzięki użyciu wysokiej klasy betonu zbrojonego stalą i uszczelnieniu masą kauczukowo – asfaltową zachowują całkowitą nieprzemakalność.

W bogatej ofercie naszej firmy znajdują się również dodatkowe elementy zestawu jak na przykład specjalnie wzmacniane płyty najazdowe pod samochody osobowe lub ciężarowe, zbiorniki na deszczówkę czy pokrywy betonowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowujemy kosztorys oraz gwarantujemy atrakcyjne warunki oraz szybkie terminy realizacji.

Właściwości szamb betonowych

Do wykonania szamb betonowych wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, co przekłada się na właściwości produktów. Używamy wyłącznie betonu o klasie B25 i stopniu wodoszczelności W8. Zbiorniki na ścieki są dodatkowo wzmacniane żebrowaną stalą, a do łączenia ich elementów wykorzystujemy wodo- i mrozoodporny klej. Stosujemy także inne uszczelnienia, które poprawiają właściwości zbiorników. To wszystko sprawia, że dostarczamy Klientom najlepsze na rynku szamba betonowe. W sprzedaży mamy również wysokiej jakości pojemniki na wodę opadową.

Oferowane przez nas zbiorniki charakteryzują się dużą trwałością oraz szczelnością. Produkty odporne są na uszkodzenia mechaniczne, obciążenia, nacisk i inne czynniki zewnętrzne, w tym m.in. warunki pogodowe (np. mróz). Pod tym względem betonowe szamba prezentują się znacznie lepiej od tych z tworzyw sztucznych. Kolejne cechy naszych pojemników na płynne nieczystości to odporność na działanie czynników biologicznych – pleśni, grzybów.

Potrzebujesz dodatkowych informacji o oferowanych przez nas produktach? Jeśli tak, serdecznie prosimy o skontaktowanie się z pracownikami firmy KLK Szamba. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące proponowanych przez nas zbiorników na nieczystości płynne. Dodatkowo przedstawimy szczegółowe warunki współpracy dla osób zainteresowanych. Zapraszamy!

© 2023 KLK Szamba 

Scroll to top Call Now ButtonZadzwoń Teraz!