Szamba Betonowe województwo łódzkie

Szamba betonowe – najlepsze ceny – całe województwo łódzkie!

Darmowy możtaż! – 5 lat Gwarancji – Najlepsza Cena – Szybka realizacja – Tani transport
Atest PZH – Cena już od 2000zł!

PROMOCJA DLA WOJ. Łódzkiego!

Aleksandrów Łódzki – Bełchatów – Drzewica –  Konstantynów Łódzki – Kutno – Łęczyca – Łowicz – Łódź – Opoczno – Ozorków – Pabianice – Pajęczno – Piotrków Trybunalski – Radomsko – Rawa Mazowiecka – Sieradz Skierniewice – Stryków – Tomaszów Mazowiecki – Uniejów – Wieluń Wieruszów – Wolbórz – Zduńska Wola- Zgierz oraz OKOLICE!

TEL: +48 785 404 235

budowa szamba betonowego
Szamba oferujemy w następujących wymiarach:
  • 4m3 – 2 x 2.4 x 1.1
  • 6m3 – 2 x 2.4 x 1.6
  • 8m3 – 2.4 x 3 x 1.4
  • 10m3 wersja wysoka – 2.4 x 3 x 1.7
  • 10m3 wersja niska – 2.4 x 3.5 x 1.4
  • 12m3 – 2.4 x 3.5 x 1.70
Podane wymiary to krótka ściana x długa ściana x wysokość. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty i skorzystania z naszych usług.

Gwarantujemy najlepszą cenę! Zadzwoń i odbierz promocję na woj. łodzkie!

Zadzwoń! +48 785 404 235

 Gdzie montujemy Szamba?

Aleksandrów Łódzki Bełchatów Biała Rawska Błaszki Bolimów Brzeziny Drzewica (województwo łódzkie) Działoszyn Głowno Kamieńsk Koluszki Konstantynów Łódzki Krośniewice Kutno Lutomiersk Lututów Łask Łęczyca Łowicz Łódź Opoczno Ozorków Pabianice Pajęczno Piątek (miasto) Piotrków Trybunalski Poddębice Przedbórz Radomsko Rawa Mazowiecka Rzgów Sieradz Skierniewice Stryków Sulejów Szadek Tomaszów Mazowiecki Tuszyn Uniejów Warta (miasto) Wieluń Wieruszów Wolbórz Zduńska Wola Zelów Zgierz Złoczew Żychlin oraz OKOLICE!

Skład zestawu:

szamba

Kim jesteśmy?

KLK – Szamba to prężnie rozwijająca się firma z ogromnym doświadczeniem i stale rosnącym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Oferujemy szamba betonowe o różnej pojemności wykonane z materiałów najwyższej jakości czyli w odoszczelnego betonu klasy B25 W8, mocnego stalowego zbrojenia i zewnętrznej warstwy Izolbetu. Dodatkowo beton użyty do produkcji szamb jest podwójnie wibrowany, dzięki czemu każde szambo posiada gwarancję na szczelność, wytrzymałość i gładkość ścian. Oczywiście szamba znajdujące się w naszej ofercie posiadają również wszystkie niezbędne certyfikaty, atest higieniczny wydany przez PZH oraz aprobatę ITB.

Co nas wyróżnia?

Wybierając naszą firmę i dokonując zakupu szamba betonowego u nas poza gwarancją jakości można liczyć na fachowe doradztwo, darmowy montaż oraz bezpłatny transport pod wskazany adres na terenie Polski. Posiadamy odpowiednią flotę aut oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy zadbają, aby cały proces począwszy od zakupu poprzez montaż przebiegał sprawnie i szybko uwzględniając obowiązujące przepisy dotyczące usytuowania szamba na działce. Dotrzymujemy ustalonych w umowie terminów realizacji oraz oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, przygotowując kosztorys i umowę staramy się dopasowywać do ich potrzeb i oczekiwań.

Co wpływa na koszt wykonania szamba betonowego?

Jeżeli planujesz montaż szamba betonowego w Łodzi lub innych okolicznych miejscowościach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem produktów i usług. Ceny proponowanych przez nas zbiorników na płynne nieczystości rozpoczynają się od 2000 zł. Koszty zakupu i montażu szamb zależą od kilku czynników, do których zaliczają się przede wszystkim:

  • wielkości pojemników,
  • transport zbiorników,
  • prace ziemne,
  • roboty montażowe.

Im większe szambo, tym koszty jego wykonania są wyższe, ponieważ podczas produkcji zużywa się więcej betonu. Poza tym przewóz prefabrykatów o dużych rozmiarach jest trudniejszy, a to generuje dodatkowe koszty. Instalacja zbiorników o dużych pojemnościach oznacza również konieczność wykonania większych wykopów w ziemi.

Pozostałe czynniki wpływające na cenę szamba betonowego

Ceny wykonania szamba betonowego w Łodzi i innych miejscowościach znajdujących się w okolicy zależą też od rodzaju zbiornika. W przypadku szamba dwukomorowego wykorzystuje się więcej materiałów, a montaż trwa dłużej. Koszty zbudowania zbiornika zależą również od zastosowanych materiałów. Nasza firma korzysta z wysokiej jakości betonu B25, a także stali żebrowanej. Warto jednak dodać, że lepiej postawić na droższe rozwiązania i mieć pewność, że pojemniki na płynne nieczystości będą odpowiednio spełniały swoje funkcje.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat montażu szamb w Łodzi i okolicy, zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące właściwości i budowy zbiorników na ścieki, a także kosztów ich wykonania. Zapraszamy!

© 2023 KLK Szamba 

Scroll to top Call Now ButtonZadzwoń Teraz!