Szamba betonowe Oborniki Śląskie

PROMOCJA – KONTAKT –
+48 785 404 235

Jesteśmy firmą oferującą trwałe i wodoszczelne szamba betonowe. Istniejemy na polskim rynku już od 30 lat niezmiennie rozwijając się i zdobywając nowych klientów. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju zbiorniki (na nieczystości, ścieki, deszczówkę, gnojówkę) we wszystkich popularnych rozmiarach i o różnych pojemnościach. Jeśli potrzebujesz zbiornika o dużej pojemności znajdziesz u nas również szamba dwukomorowe. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, beton klasy B25 W8 jest podwójnie wibrowany, co zapewnia wysoką szczelność a do tego dochodzi jeszcze zewnętrzna warstwa Izolbetu oraz gęste zbrojenie stalą żebrowaną. Gwarancja szczelności oraz zapewnienie spełnienia wszystkich niezbędnych wymogów są zapisane w pisemnej umowie, do której załączone są certyfikaty i atesty w tym aprobata ITB.

szamba betonowe oborniki śląskie

Co nas wyróżnia?

Naszym atutem jest własna flota aut ciężarowych, dzięki czemu zapewniamy darmowy transport na terenie kraju oraz montaż wykonywany przez doświadczonych pracowników. Montaż szamba odbywa się zgodnie z wytycznymi, co do usytuowania zbiornika na działce, do przygotowanego wcześniej przez klienta dołu. Na końcu szambo szczególnie na pokrywie zostaje uszczelnione dodatkowo klejem wodoodpornym i mrozoodpornym. Naszym priorytetem są klienci, którym zawsze staramy się wyjść naprzeciw i spełnić ich oczekiwania oraz potrzeby. Każdy może liczyć na dobre, konkurencyjne ceny, fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego zbiornika a także pomoc w rozwiązywaniu problemów powstałych na etapie realizacji inwestycji budowlanej.

Swoje usługi oferujemy w miejscowości Oborniki Śląskie oraz w okolicznych lokalizacjach: Wilczyn, Kowale, Borkowice, Węgrzynów, Malczów, Kuraszków, Piekary, Rzepotowice, Siemianice, Świerzów, Morzęcin Wielki, Morzęcin Mały, Wielka Lipa, Osolin, Rościsławice, Jary, Lubnów, Golędzinów, Pęgów, Zajączków, Uraz, Jodłowice, Bukowice, Prusice, Brzeźno.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług naszej firmy.

© 2023 KLK Szamba 

Scroll to top Call Now ButtonZadzwoń Teraz!