Szamba betonowe województwo wielkopolskie

Szamba betonowe – najlepsze ceny – cała Wielkopolska!

Darmowy możtaż! – 5 lat Gwarancji – Najlepsza Cena – Szybka realizacja – Tani transport
Atest PZH – Cena już od 2000zł!

PROMOCJA DLA WOJ. wielkopolskiego!

Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Turek, Konin, Września, Pleszew, Słupca oraz okolice

TEL: +48 785 404 235

budowa szamba betonowego
Szamba oferujemy w następujących wymiarach:
  • 4m3 – 2 x 2.4 x 1.1
  • 6m3 – 2 x 2.4 x 1.6
  • 8m3 – 2.4 x 3 x 1.4
  • 10m3 wersja wysoka – 2.4 x 3 x 1.7
  • 10m3 wersja niska – 2.4 x 3.5 x 1.4
  • 12m3 – 2.4 x 3.5 x 1.70
Podane wymiary to krótka ściana x długa ściana x wysokość. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty i skorzystania z naszych usług.

Gwarantujemy najlepszą cenę! Zadzwoń i odbierz promocję na woj. Wielkopolskie!

Zadzwoń! +48 785 404 235

 Gdzie montujemy Szamba?

Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Turek, Konin, Września, Pleszew, Słupca oraz okolice

Skład zestawu:

szamba

Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczoną, prężnie rozwijającą się firmą istniejącą na rynku już od wielu lat. Oferujemy trwałe i szczelne szamba betonowe wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów przy użyciu najnowszych technologii tak, aby spełniały wszystkie swoje zadania i mogły być użytkowane przez wiele kolejnych lat. Każde szambo zanim trafi do klienta jest poddawane próbie szczelności. Jest to bardzo ważny parametr gdyż szczelność zapobiega przedostawaniu się nieczystości do wód gruntowych i zapobiega skażeniu środowiska oraz dba o oszczędność kosztów użytkowania. A to dlatego, że szczelne szambo zapobiega również naciekaniu wód do wewnątrz zbiornika, co przyczynia się do rzadszego opróżniania szamba i wydłuża jego żywotność.

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas przede wszystkim krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia gdyż satysfakcja klienta jest u nas na pierwszym miejscu. Dodatkowo oferujemy darmowy transport odpowiednimi do tego celu samochodami ciężarowymi wraz z doświadczonymi kierowcami, co zapewnia krótki czas oczekiwania i szybkie terminy realizacji. Chcemy żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymagania naszych klientów, dlatego nasze zbiorniki posiadają wszelkie niezbędne dokumenty, w tym certyfikaty jakości, atest PZH oraz aprobatę ITB. Jeśli nie masz pewności, jaki zbiornik będzie odpowiedni dla Twojego gospodarstwa domowego oraz gdzie można go ulokować na działce i jakie to będą koszty skontaktuj się z nami a udzielimy fachowej, potrzebnej pomocy i rozwiejemy Twoje wątpliwości.  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i skorzystania z naszych usług.

© 2023 KLK Szamba 

Scroll to top Call Now ButtonZadzwoń Teraz!