Zbiorniki na wodę deszczową

Szukasz wysokiej jakości zbiorników na wodę deszczową wykonanych z prefabrykatów betonowych? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Produkujemy i sprzedajemy wytrzymałe pojemniki na deszczówkę. Tworzymy je z betonu klasy B25, który zbrojony jest stalą żebrowaną. Poszczególne części produktów łączymy za pomocą masy Izolbet. W asortymencie dostępne są zbiorniki na wodę opadową o pojemności:

  • 4 m3 o wymiarach 2 x 2,4 x 1,1 m,
  • 6 m3 o wymiarach 2 x 2,4 x 1,6 m,
  • 8 m3 o wymiarach 2,4 x 3 x 1,4 m,
  • 10 m3 (wysokie i niskie) o wymiarach 2,4 x 3 x 1,7 m lub 2,4 x 3,5 x 1,4 m,
  • 12 m3 o wymiarach 2,4 x 3,5 x 1,7 m.

Zbiorniki dostarczamy Klientom m.in. w Łodzi, Radomiu, Wrocławiu, aczkolwiek realizujemy też zamówienia osób w innych częściach kraju.

Transport i montaż zbiorników na wodę opadową

Zapewniamy transport oraz montaż zbiorników na wodę opadową na terenie całego kraju. Do przewozu betonowych elementów wykorzystujemy własne samochody ciężarowe wyposażone w system HDS. Dzięki nim szybko rozładowujemy zbiorniki i przechodzimy do ich instalacji u Klientów. Niekiedy korzystamy z transportu łączonego. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy zaproponować atrakcyjne i konkurencyjne ceny usług.

W zakresie montażu pojemników na wodę deszczową zajmujemy się wyznaczaniem odpowiednich miejsc instalacji, pracami ziemnymi, osadzaniem zbiorników oraz ich zasypywaniem.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie przekażą szczegółowe informacje o sprzedawanych produktach, a także świadczonych usługach.

© 2023 KLK Szamba 

Scroll to top Call Now ButtonZadzwoń Teraz!