Zbiornik na deszczówkę – Łódź

Oferujemy zbiorniki na deszczówkę w Łodzi. Produkujemy je z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Do tworzenia pojemników na wodę opadową wykorzystujemy przede wszystkim beton klasy B25, a także stal zbrojeniową i masę Izolbet. Użycie tych materiałów sprawia, że zbiorniki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, obciążenia, wodę, substancje chemiczne oraz mrozy. Kolejnym atutem naszych wyrobów jest szczelność. Wszystkie te cechy sprawiają, że pojemniki na deszczówkę przystosowane są do gromadzenia wody przez wiele lat niezależnie od warunków.

Sprzedawane przez nas w Łodzi zbiorniki na wodę deszczową spełniają wszelkie standardy i mają certyfikaty oraz atesty, w tym np. atest Państwowego Zakładu Higieny. Co więcej, udzielamy gwarancji na wszystkie nasze produkty i usługi na okres 5 lat. Zapewniamy również niskie ceny zbiorników, a dodatkowo zapewniamy darmowy montaż oraz transport. Poza Łodzią działamy też we Wrocławiu, Radomiu i okolicznych miejscowościach.

W ofercie mamy zbiorniki o pojemności 4, 6, 8, 10 oraz 12 m3. W przypadku pojemników o wielkości 10 m3 produkty dostępne są w wersjach niskiej i wysokiej.

Montaż zbiorników na deszczówkę w Łodzi

Podejmujemy się montażu zbiorników na deszczówkę w Łodzi oraz okolicy. Prace w tym zakresie wykonujemy szybko, dokładnie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pierwszą rzeczą, na jaką zwracamy uwagę, jest znalezienie odpowiednich miejsc na działkach, w jakich zamocowane zostaną pojemniki na wodę. Zbiorniki muszą znajdować się w określonych odległościach od innych obiektów budowlanych (np. domów, studni), a także granic działek. Istotne jest też to, by pojemniki nie zostały zainstalowane w miejscach o wysokim poziomie wód gruntowych, ponieważ mogą one doprowadzić do ich uszkodzenia.

Kolejnym etapem prac montażowych są wykopy. Ich wielkość zależy od rozmiarów zbiorników, jednakże otwory powinny być większe. To sprawi, że osadzenie elementów betonowych będzie łatwiejsze. Gdy zbiorniki znajdują się we właściwym miejscu, należy je zasypać przy użyciu żwiru albo piasku. Instalacje zbiorników na wodę opadową w Łodzi zwykle przeprowadzamy wiosną i latem, ponieważ wtedy prace ziemne są zdecydowanie łatwiejsze do zrealizowania.

Jakie są zalety magazynowania wody deszczowej?

Magazynowanie wody deszczowej w zbiornikach, jakie montujemy u Klientów w Łodzi oraz innych miastach na terenie całego kraju, mają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają ograniczyć wykorzystywanie wody z sieci wodociągowych, a to przekłada się na niższe rachunki oraz odciążenie naturalnego środowiska. Korzystając ze zbiorników, możesz płacić jedynie za wodę, którą pijesz i używasz do mycia.

Wody opadowe mają szerokie zastosowanie. Możesz ich używać do mycia samochodów, rowerów, motocykli i innych pojazdów, a także elewacji domów oraz pozostałych budynków. Deszczówka świetnie sprawdzi się też do nawadniania ogrodów, w tym trawników, drzew, krzewów, kwiatów i warzyw. Woda zebrana w zbiornikach nadaje się także do prac porządkowych w gospodarstwie domowym, prania ubrań oraz spłukiwania toalety.

Więcej informacji o zbiornikach na deszczówkę, jakie sprzedajemy w Łodzi, udzielą pracownicy naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

© 2023 KLK Szamba 

Scroll to top Call Now ButtonZadzwoń Teraz!