Zbiornik na deszczówkę – Radom

Oferujemy zbiorniki na deszczówkę w Radomiu. Specjalizujemy się w tworzeniu zbiorników betonowych, aczkolwiek służymy też pomocą w wyborze produktów z innych materiałów (np. tworzyw sztucznych). Pojemniki na wodę deszczową są ekologiczne, ponieważ umożliwiają gromadzenie i wykorzystywanie wód opadowych, co pozytywnie wpływa na naturalne środowisko. Takie rozwiązania mają też zalety ekonomiczne. Dzięki zbiornikom na deszczówkę możesz zmniejszyć rachunki za wodę.

Zbiorniki na wodę deszczową, tworzone przez naszą firmę w Radomiu, mają różne pojemności – od 4 do aż 12 m3. Wszystkim Klientom pomagamy w wyborze najlepszej opcji, uwzględniając przy tym ich potrzeby oraz możliwości. Budowane przez nas pojemniki mają następujące rozmiary:

 • zbiornik 4 m3 – 2 x 2,4 x 1,1 m,
 • zbiornik 6 m3 – 2 x 2,4 x 1,6 m,
 • zbiornik 8 m3 – 2,4 x 3 x 1,4 m,
 • zbiornik 10 m3 – 2,4 x 3 x 1,7 m (wersja wysoka),
 • zbiornik 10 m3 – 2,4 x 3,5 x 1,4 m (wersja niska),
 • zbiornik 12 m3 – 2,4 x 3,5 x 1,7 m.

Wszystkie produkty wykonujemy z najlepszej jakości materiałów – betonu B25, stali żebrowanej, masy Izolbet. Dzięki temu są wytrzymałe na uszkodzenia i inne czynniki, a także wyróżniają się szczelnością. Produkowane przez naszą firmę w Radomiu zbiorniki na wodę opadową mają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty (np. atest PZH).

Montaż zbiorników na deszczówkę w Radomiu

Świadczone przez nas usługi obejmują montaż zbiorników na deszczówkę w Radomiu. Zatrudnieni w naszej firmie instalatorzy mają wieloletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności w realizacji tego typu prac. Dodatkowo posiadają uprawnienia do montażu pojemników do gromadzenia wody opadowej. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 400 zleceń. Podczas instalacji zbiorników działamy dokładnie i szybko.

Zbiorniki na wodę deszczową tworzymy z elementów prefabrykowanych. W pierwszej kolejności zajmujemy się robotami ziemnymi. Po wykonaniu wykopu, na jego dnie osadzamy spód zbiornika. W trakcie tej pracy duży nacisk kładziemy na to, by dno pojemnika było ustabilizowane i wypoziomowane. Następnie osadzamy ściany i nakładamy płytę wierzchnią (pokrywę). Ostatnim etapem prac jest zasypanie wykopu.

Oprócz montażu betonowych zbiorników zajmujemy się również sprzedażą i instalacją betonowych szamb w Radomiu.

W jaki sposób wykorzystać wodę ze zbiorników na deszczówkę?

Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób wykorzystać wodę zgromadzoną w zbiornikach na deszczówkę? Istnieje kilka możliwości. Zebrane wody opadowe w gospodarstwie domowym mogą służyć m.in. do:

 • podlewania ogrodu,
 • mycia samochodu,
 • mycia elewacji obiektów budowlanych,
 • spłukiwania toalety,
 • akwarystyki,
 • prania ubrań.

Poza tym woda deszczowa ze zbiornika może zostać użyta w kryzysowych sytuacjach – np. w trakcie pożaru. Musisz jednak pamiętać, że nie zawsze możliwe jest wykorzystanie wody opadowej. Jeśli jest ona zabrudzona lub zaczyna kwitnąć, wówczas nie nadaje się do użytku.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące betonowych zbiorników na wodę deszczową, oferowanych przez nas w Radomiu, prosimy o skontaktowanie się z pracownikami. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji o produktach oraz ich montażu i przedstawimy warunki współpracy. Zapraszamy! 

Zobacz także: Michał Berliński

 

© 2023 KLK Szamba 

Scroll to top Call Now ButtonZadzwoń Teraz!