Zbiornik na deszczówkę – Wrocław

Sprzedajemy zbiorniki na deszczówkę we Wrocławiu. W ofercie mamy produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Tworzymy je z betonu B25, który zabezpieczamy stalą żebrowaną oraz masą Izolbet. Dzięki temu są one wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, mrozy i działanie innych czynników, w tym np. wodę. Ponadto oferowane przez nas pojemniki są szczelne. Nasze zbiorniki mają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz atesty potwierdzające ich jakość. Jednym z nich jest atest PZH – Państwowego Zakładu Higieny. To wszystko sprawia, że sprzedawane przez nas we Wrocławiu produkty są przystosowane do wieloletniego użytku.

W sprzedaży mamy zbiorniki na wodę opadową o różnych pojemnościach i rozmiarach. Klienci mogą wybierać spośród zbiorników o wielkościach 4, 6, 8, 10 i 12 m3. Pojemniki o pojemności 10 m3 dostępne są w wersji wysokiej oraz niskiej. Wszystkim osobom, które zdecydowały się na współpracę z nami, zapewniamy transport i montaż zbiorników na deszczówkę.

Z naszej oferty mogą korzystać także mieszkańcy innych miejscowości w woj. dolnośląskim, w tym np. Oławy, Kątów Wrocławskich, Oleśnicy, Twardogóry, Obornik Śląskich, Żmigrodu, Sycowa oraz Trzebnicy. Działamy też w Radomiu i innych miastach w woj. mazowieckim.

Montaż zbiorników na deszczówkę we Wrocławiu

Zajmujemy się montażem zbiorników na deszczówkę we Wrocławiu. Pierwszym naszym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego miejsca na działce, w którym pojemnik zostanie zainstalowany. Ważne jest to, by zachować prawidłowe odległości między zbiornikiem a innymi elementami na danym obszarze – np. budynkami, studniami oraz liniami granicznymi. Następnie przechodzimy do wykonania wykopu i osadzenia betonowych elementów w ziemi. Gdy zbiornik na wodę deszczową znajduje się we właściwym miejscu, zasypujemy go przy użyciu piasku lub żwiru.

W trakcie prac dbamy o to, aby dno zbiornika zostało osadzone stabilnie, na utwardzonym i wypoziomowanym podłożu. Równie ważne dla nas jest to, by wszystkie elementy prefabrykowane dobrze ze sobą połączyć. Prace montażowe przeprowadzamy szybko i dokładnie.

Zastosowanie wody ze zbiorników na deszczówkę

Zastosowanie wody zgromadzonej w zbiornikach na deszczówkę jest szerokie. Przede wszystkim możesz ją wykorzystać do prac w ogrodzie. Woda opadowa może posłużyć Ci do podlewania kwiatów, drzew, krzewów, trawnika i pozostałej roślinności. Poza tym deszczówka nadaje się do mycia samochodów, rowerów oraz innych pojazdów, a także elewacji domów i garażów. W gospodarstwach domowych wodę deszczową możesz też wykorzystać do spłukiwania toalety, mycia podłóg, akwarystyki, a nawet prania ubrań. Ostatnia z wymienionych czynności jest możliwa ze względu na to, iż woda opadowa jest miękka.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Wrocławia lub jego okolic i chcesz zadbać o środowisko naturalne poprzez ograniczenie zużycia wody z sieci wodociągowej, a jednocześnie zależy Ci na obniżeniu kosztów jej stosowania, zachęcamy do kupna i montażu naszych zbiorników na deszczówkę. Szczegółowe informacje na temat produktów oraz warunków współpracy przekażą pracownicy firmy KLK Szamba. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy!

© 2023 KLK Szamba 

Scroll to top Call Now ButtonZadzwoń Teraz!